Kimsin Sen ?

964999_104377906437065_1040078669_o

Merhabalar,

Başlayalım anlatmaya.Efendim kısaca Uğur Altınboğa; 1989-Hatay doğumlu bir Türk vatandaşıdır. İlk, orta ve lise öğrenimlerini burada tamamlamıştır. Bir erkek kardeşe sahiptir. Üniversite hayatını Fırat Üniversitesi / Elektrik-Elektronik Mühendisliği’ ni okuyarak tamamlayan Uğur Altınboğa, şuanda özel bir şirkette mesleğini sürdürmektedir..

ForumErasmus.Com nasıl kuruldu ?

922521_104407186434137_838509466_o

Üniversite yıllarında nasip olupta gerçekleştirdiğim bir isteğim vardı; ” yurtdışına çıkmak..”
Öyle ya merak eder dururdum bu kadar anlatırlarda nedir, nasıl yerlerdir buralar ? Kısmet işte erasmus programına başvurdum ve Polonya’ ya gitmeye hak kazandım. Üniversitenin 3. yılında Polonya’ daydım ve güzel bir hatıra oldu benim için. O aralarda web tasarımına merak salmışım. Kafaya koydum bir web sitesi açacağım kendime. Ne yapsam falan derken kendimi video eğitim cd lerinin içinde buldum. Bir süre oturdum bıkmadan usanmadan izledim onca dersi. Az çok php öğrendim bunlardan. Biraz da photoshop falan derken temeli oluşturduk bir şekilde. Site kurucaz da bir konu lazım bize. O da erasmusdan çıkıverdi. Hem ben bir hayalimi daha gerçekleştirmiş oldum böylece hem de deneyimlerimizi yazarak arkadaşlara faydamız olmuş oldu. Hoş gerçi çok da birşey ekeleyemedik belki üstü üstüne ama temelde birşeyler yapabildiğimizi düşünüyorum. Neyse konu erasmus olunca pek ilgi çekmiyor tabi. İş sonradan sonraya keyfe döndü. Arkadaşlarla sohbet mekanı oldu bizim site. Herkes kafasına göre paylaştı / paylaşıyor birşeyler.. takılıyoruz öyle yani anlayacağınız. Bizim işimiz bu olmadığından tabi haliyle çok da ilgi gösteremiyoruz sürekli erasmus hakkında birşeyler paylaşmaya. Herkesin işi gücü ayrı. Belki siz de katkı sağlamak istersiniz ? Her ne kadar bunu pek isteyen birileri çıkmasa da karşımıza.. Neyse hikayesi olayın kısaca budur sayın misafir. Eğer anlatabildiysek derdimizi ne mutlu bize !

Hoşgediniz diyerek bitirelim bu yazımızı..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>